Стало відомо, за який страшний злочин бойовики оголосили в розшук комбата “Мачете”

ф1Командир батальйону 7-ї бригади так званої “армії ДНР” Юрій Свиридов застрелив вагітну жінку і після того утік. Тому окупаційна влада бойовиків оголосила його в розшук.

Про подробиці причин дезертирства польового командира бойовиків, а потім командира 3-го мотострілецького батальйону 7-ї бригади Юрія Свиридова (позивний “Мачете”) у мережі написали самі сепаратисти.

Читайте також: Одіозний комбат бойовиків втік із Донбасу — його оголосили дезертиром свої (Фото)

ф2

За даними бойовиків, комбат у Горлівці, де дислокується військова частина Свиридова, застрелив жінку на ім'я Анастасія, яка була на 5-му місяці вагітності. Це була не цивільна особа, а підлегла "Мачете" - заступник командира медичного взводу бойовиків. Вона ж була донькою начальника штабу батальйону, яким командував "Мачете".

Як пишуть бойовики, застрелив свою вагітну підлеглу Свиридов пострілами в голову ззаду.

Підозрюють, що зробив це п'яним - із коментарів сепаратистів зрозуміло, що зловживав спиртним Свиридов часто.

ф3ф4ф5

Очевидно, що після такого злочину залишатись у розташуванні свого батальйону "Мачете" не міг, тому й утік.

Окупаційна влада "ДНР" "офіційно" оголосила в розшук командира батальйону "армії ДНР" Юрія Свиридова за дезертирство, та шукають його і бойовики, які обіцяють помститись "Мачете" за вбивство жінки-бойовички.

Смерть на Донбасі від рук своїх Свиридову загрожує не вперше. "Мачете", нагадаємо, пережив замах на себе 29 червня 2016 року. Тоді його машину обстріляли. "Мачете" пощастило, а його дружина на ім'я Ліля була поранена.

«Екс-міністр оборони ДНР» Ігор Стрєлков був упевнений, що то зробили свої.

Читайте також: Стріляли в комбата «армії ДНР», є поранені. Стрєлков вважає, що замах вчинили свої

Як буде тепер - знайдуть його першим так звані "правоохоронні" органи "ДНР" чи бойовики з жагою помсти - невідомо. Як і невідомо, де саме - на окупованому Донбасі чи в Росії - переховується зараз "Мачете"-кримінальний убивця.

ф6ф7