Стало відомо, який саме підрозділ ЗСУ відібрав в окупантів підходи до Горлівки

ф2Селище Чигарі у передмісті окупованої “ДНР” Горлівки узяли під контроль бійці 24-ї окремої механізованої бригади ЗСУ імені Короля Данила.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Юрій Мисягін, який з командою не один рік допомагає підрозділам ЗСУ, що тримають оборону на Світлодарській дузі.

Підрозділ ЗСУ, який зараз контролює Чигарі, Мисягін назвав, коментуючи повідомлення бойовиків про те, що начебто бійці ЗСУ, які взяли під контроль селище в передмісті Горлівки, запросили “зелений коридор”, щоб вийти з нього, бо, мовляв, в українських бійців закінчились і набої, і їжа, а навколо вони оточені бойовиками.

"Нехай Вам присняться пацани з 24-ї бригади ЗСУ, які регочуть після прочитання цієї новини і ситної вечері в повністю взятому під свій контроль селищі Чигарі", - написав у відповідь бойовикам на їх панічне повідомлення Мисягін.

Читайте також: Бійці ЗСУ взяли під контроль важливий населений пункт Донбасу — окупанти скаженіють (Мапа, Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», бойовики "ДНР" в кінці минулого тижня почали істерику в мережі, окільки заявили, що втратили частину окупованої територї, бо українські військові взяли під контроль селище міського типу Чагарі, що розташоване впритул до окупвоаної Горлівки.