Стало відомо, яку саме міжнародну провокацію готують для України бойовики “ЛНР” (Документ)

бойовик хреститься на хрест зі спини козирноТерористи вирішили провести масову ексгумацію, щоб звинуватити Україну у “злочинах проти мирного населення”. При цьому терористи збираються створити штучне “масове поховання” начебто загиблих від рук бійців ЗСУ.

Про це йдеться в документі на ім’я так званого “глави ЛНР” Ігоря Плотніцького, підписаному так званим “міністром МГБ ЛНР” Пасічником. Між цими особами ще місяць тому розгорталась справжня війна.

Документ містить цілий план з дескридитації України і її Збройних сил.

Серед іншого, терористи задумали блюзнірство, що виходить за рамки людського: загиблих при обстрілах бойовиків мирних мешкацнів Донбасу викопають з їх могил і “перепоховають”… на городах і в полях біля села Сокільники як начебто загиблих саме там.

Таке блюзнірство, про що вже готові повідомляти ЗМІ Росії, як вважають терористи, дасть їм змогу висунути позов проти України у Гаазькому суді.

Читайте також: Терористи задумали проти України провокацію міжнародного рівня — дані Ради нацбезпеки про події на Донбасі

Нагадаємо, 12 листопада речник Адміністрації Президента України з питань АТО заявив про масштабну провокацію, яку готують проти України терористи.

Тоді повідомляли, що бойовики мають намір видати за “жертв українських військових” мешкацнів села Сокільники на окупованій Луганщині, над якими познущались самі терористи.

ф1ф2