Стало відомо, як виглядатиме вулиця в центрі Тернополя, яку закрили для автотранспорту до 20 липня (Фото)

Вулиця Чорновола у старому форматі
Вулиця Чорновола у старому форматі

Вулиця Чрновола в центрі Тернополя (від вул. І. Франка до залізничного вокзалу) закрита через ремонт. Після ремонту рух автотранспорту тут стане одностороннім.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, вулицю Чорновола не просто ремонтуватимуть – її реконструюють.

З 15 червня до 20 серпня 2018 року у Тернополі буде перекрито рух автотранспорту на ділянці дороги вул. В. Чорновола від вул. І. Франка до вул. Б. Хмельницького для проведення робіт з капітального ремонту пішоходної ділянки. Відповідне рішення було прийняте на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Зі слів міського голови Тернополя Сергія Надала, для формування позитивного іміджу Тернополя та зручності туристів, які прибувають у наше місто, на вул. Чорновола буде проведено реконструкцію, зокрема облаштування пішохідної алеї з екзотичними деревами та велодоріжкою за рахунок звуження проїжджої частини вулиці. Рух транспорту на цій ділянці буде односторонній.

Як виглядатиме вулиця після ремонту, що його планують завершити до 20 липня, мерія показала із застереженням, що це тільки проект, а реальність може бути трохи іншою.

ф1ф2