Стало відомо, як сьогодні живуть люди у нещодавно звільненій Новоолександрівці

ново31 січня стало відомо, що українські військові звільнили від російських окупантів селище Новоолександрівка, що на Луганщині. Проте миру і спокою на вулицях селища наразі годі сподіватися. Про те, що зараз відбувається в Новоолександрівці, розповів український військовий журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у Фейсбук.

Так, за його словами, без маскувальних халатів по вулицях краще не ходити, адже ворог ще не змирився з просуванням української армії.

Він також додав, що мешканці Новоолександрівки переважно сидять вдома, адже живеться в прифронтовому селищі дуже важко, місцеві виживають, як можуть.

Читайте також: «Ми вже міцно вчепилися», — бійці ЗСУ відібрали в окупантів кілька кілометрів Донбасу (Відео, Мапа)

Нагадаємо, бійці ЗСУ просунулись на кілька кілометрів вздовж лінії фронту, вирівняли її на Луганщині і взяли під свій контроль селище Новоолександрівка, яке до до недавнього часу перебувало між позицій сил АТО і бойовиків “ЛНР”, регулярно потрапляючи під перехресні обстріли.

Українські військові таки змогли поліпшити свої позиції, відтіснивши ворога від Новоолександрівки на кілька кілометрів.

Читайте також: У бойовиків істерика через взяття українськими військовими села на Луганському фронті (Відео)

Проте, бойовики, звісно, намагаються відбити в наших військових втрачені позиції. Вони безперервно поливають і позиції сил АТО і саму Новоолександрівку вогнем.

Читайте також:Бойовики б’ють по звільненому ЗСУ селу — повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео)