Стало відомо, як по-різному платить Росія своїм бойовикам, найманцям і кадровим військовим РФ на окупованому Донбасі

бойовик у масці підняв руки наче здається СПНа окупованому Донбасі масове дезертирство серед бойовиків.

Причина цьому – різниця в грошах, за які воюють там місцеві бойовики та російські військові. Про це повідомляє Головне управління української військової розвідки.

За даними, які навів сьогодні на брифінгу речник Міноборони України з посиланням на дані ГУР Міноборони України, місцевим бойовикам на окупованому Донбасі платять 15 тисяч рублів на місяць, тоді як російський найманець отримує 25 тисяч, а кадровий російський військовий – у рази більше.

Воювати за "рускій мір" за малі гроші бойовики з окупованого Донбасу не хочуть, тому й масово стають дезертирами.

"Окупантами приховується інформація про значну різницю у грошовому забезпеченні російських кадрових військовослужбовців і призваних з числа місцевого населення. Зокрема, полковник ЗС РФ (на посаді командира батальйону і вище) отримує 124 тис. рос. руб. щомісяця, які нараховуються йому на картковий рахунок на території РФ; громадянин РФ (не військовослужбовець, найманець) – 25 тис. рос. руб. та щоденно 500 рос. руб. за перебування на передовій. Показовим є те, що на рівнозначній посаді місцевий мешканець отримує 15 тис. рос. руб., а за перебування на передовій – 200 рос. руб. щодня. У зв’язку з виключно матеріальною вмотивованістю зазначених осіб, у підрозділах окупаційних військ продовжує стрімко зростати кількість дезертирів та тих, хто бажає звільнитись з військової служби", - йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.