Стало відомо, як бійцям ЗСУ на передову Донбасу Порошенко передав подарунки, які сам пакував у Тернополі (Відео)

Роман Донік
Роман Донік

Подарунки українським військовим, які тримають оборону на передовій Донбасу, від дітей Тернопільщини Президент України доручив передати волонтеру Роману Доніку, з яким 20 грудня Петро Порошенко зустрівся під час своєї поїздки в зону проведення ООС у Донецькій області.

Про це написав у Фейсбук військовий волонтер Роман Донік, який з командою вже не перший рік допомагає підрозділам ЗСУ на Донбасі.

Читайте також: Порошенко заявив про підписання закону про надання бійцям УПА статусу учасників бойових дій (Відео)

Під час робочого візиту до Тернополя 18 грудня Президент України разом із дітьми-учасниками акції «Подарунок Святого Миколая» для бійців ЗСУ на Донбасі плів маскувальні сітки і формував пакунки подарунків, які забрав із собою, щоб українським військовим передати на Донбас.

Читайте також: Ледь протиснувся між тернополянами: як Президент України у центрі Тернополя новорічну ялинку засвітив (Фото, Відео)

ф1ф2ф3

Вже 20 грудня Президент України був з робочим візитом на Донеччині, де мав зустріч із військовослужбовцями, які виконують завдання у зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Там, як розповів волонтер із Дніпра Роман Донік, який зараз на Донбасі проводить заняття з вогневої підготовки з розрахунками великокаліберних кулеметів однієї з частин оперативно-тактичного угрупування «Схід», він і зустрівся з Президентом.

“Перетнулися сьогодні в зоні ООС з Петром Порошенком. Поговорили… Потім питає – ти куди зараз? Так ось, кажу, назад, ближче до фронту, ще два дні занять у кулеметників залишилося. О, відповідає Петро Олексійович, ти ж на нулі будеш? Кажу, ну так, буду. Каже, передай хлопцям гостинці з Тернополя. Разом зі скаутами збирали мішечки щастя на фронт. Так що подарунки будуть доставлені”, – пообіцяв Роман Донік у своєму дописі.

Благодійна акція «Подарунок Святого Миколая» для учасників АТО, а тепер ООС у Тернопільській області відбувається щороку, щоб подякувати українським воїнам, які захищають Україну.

ф4ф5ф6ф7ф8

Під час цьогорічної акції близько сотні тернопільських дітей спільно із волонтерами формували подарунки “від Миколая” для бійців ЗСУ, зокрема, самі робили пряники, обереги, листівки та писали листи українським бійцям із побажаннями.

Тапере ці “мішечки щастя” від тернопільських дітей уже на Донбасі.

ф9

А як їх робити діти і Петро Порошенко у Тернополі, – у відео і фото з Фейсбук Президента України.

Читайте також: Патріарх Філарет провів у Тернополі подячний молебень за створення Православної церкви України. Повна версія (Відео)