Стало відомо, що закриють під час карантину вихідного дня

фото: Укрінформ

У вихідні дні, суботу та неділю, починаючи з 00.00 суботи до 00.00 понеділка мають закрити все, крім продуктових магазинів, аптек, транспорту, заправок та ветеринарних аптек, розповів Степанов.

Ресторани, кафе, інші заклади громадського харчування, за словами Степанова, мають працювати виключно “на виніс”, пише bbc.com.

МОЗ рекомендує заборонити у вихідні дні роботу ТРЦ, проведення розважальних заходів. “Лише мінімізуючи контакти, можливо розірвати ланцюг передачі вірусу”, – заявили в міністерстві.

“Ввести і сказати, що завтра у нас жорсткий локдаун – це неважко. Але ми повинні знайти баланс. У нас є ще стан економіки, і ми повинні зважувати і знайти баланс з точки зору захисту і роботи звичайних людей. Ми розуміємо, що ввести жорсткий локдаун на тижні і на місяць – це значить залишити людей без роботи”, – коментував пан Степанов можливість локдауну.

Карантин вихідного, за його словами, дозволить розірвати ланцюг передачі та розповсюдження коронавірусу, зберігаючи функціонування економіки.