Стало відомо, про що завтра говоритимуть на переговорах у Мінську

Мінськ-місце переговорів-деньПочаток чергового раунду переговорів у Мінську Тристоронньої контактної групи щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі заплановане 21 липня на 16 годину.

За даними української сторони, Тристороння контактна група завтра у столиці Білорусі має намір бговорити результати зустрічей робочих підгруп. Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Читайте також: Терористи вже просять повернути на окуповані ними території українські банки — підсумки переговорів у Мінську

“21 липня в Мінську пройде засідання Тристоронньої контактної групи. Початок – о 16:00. На порядку денному – підсумки зустрічей робочих підгруп з безпеки, гуманітарних, політичних і економічних питань”, – написала Оліфер.

Читайте також: Піар бойовиків на «односторонній демілітаризації» на переговорах у Мінську зазнав фіаско

Засідання підгруп Контактної групи відбулося, нагадаємо, 7 липня. Тоді представники бойовиків пропонували цілу низку “мирних” ініціатив, зокрема, щодо “демілітаризації”, крім Широкіного, ще низки гарячих точок Донбасу за умови, що українські військові також відійдуть із Широкіного.

Також бойовики пропонували, серед іншого, аби українська банківська система повернулась на окуповані бойовиками території Донбасу.

Піарились бойовики "ДНР" та "ЛНР" і на темі відведення від лінії фронту озброєння калібру меншого за 100 мм.