Стало відомо, навіщо бойовики влаштували терор на окупованому Донбасі на початку цього року

ф1Під прикриттям тотальних перевірок для залякування мешканців окупованого Донбасу із максимальним залученням так званих “правоохоронців ДНР” російське командування продовжило перекидати на окупований Донбас додаткові сили армії РФ.

Про це написав у мережі з посиланням на свої джерела на окупованому Донбасі блогер “Вільнодумець“.

Він нагадав, що перейти всім підрозділам так званої “армії ДНР” і силовикам самопроголошеної псевдореспубліки на казармений стан без відпусток Кремль наказав ще в грудні 2019 року, а потім продовжив дію цього наказу.

“Продовження казарменого стану, підвищені заходи безпеки, комендантська година, що триває, посилене полювання за “диверсантами з українськими паспортами і на авто з українськими номерами”- все це заходи прикриття для проведення Першим армійським корпусом РФ прихованого перекидання додаткової кількості російських військ і важкої техніки на лінію зіткнення”, – повідомив блогер.

За його даними, зміцнення позиції на передовій Донбасу російські окупанти проводять вночі. А щоб у період скасування комендантської години з 31 грудня до 8 січня місцеві мешканці нічого не дізнались про передислокацію російських військ, бойовики "ДНР" влаштували терор перевірок.

"Завіз техніки і людей відбувається в основному в нічний час, ось щоб ніхто не заважав, всюди на дорогах "поліція", "ГАИ","МЧС", - пояснив "Вільнодумець" справжню мету тотальних перевірок, які влаштували бойовики "ДНР".

Читайте також: На окупованому Донбасі бойовики влаштували нові тотальні перевірки — затримують навіть жінок із дітьми

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», з початку року мешканці окупованого Донбасу в мережі почали масово скаржитись на облави бойовиків. Російські окупанти з 1 січня взялись зупиняти всі приватні авто з номерами українського зразка.

Читайте також: Російські окупанти почали новий цикл терору на окупованому Донбасі

Крім того, бойовики масово перевіряли документи всіх перехожих і затримували тих, хто не мав при собі так званого "паспорта ДНР". У всіх затриманих бойовики брали відбитки пальців.