Бойовики на Донбасі почали спецоперацію щодо бійців ЗСУ? (Відео)

ф1За останній місяць на Донбасі зникло троє українських військових, двоє з яких точно потрапили в полон. Двох полонених українських військових бойовики “ДНР” взялись водити окупованим Донецьком, намагаючись перетворити полонених бійців ЗСУ у засіб пропаганди “руского міра”. Відтак не виключено, що бойовики на Донбасі почали спецоперацію щодо українських бійців, щоб захопити в полон якомога більше українських військових.

Так, після оприлюднених відео допитів бійця 128-ї бригади ЗСУ Андрія Качинського та бійця 58-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ Станіслава Панченка бойовики «ДНР» взялись водити полонених по окупованому Донецьку, намагаючись знімати на відео пропаганду “руского міра”.

Читайте також: Як доказ показали речі і зброю: бойовики «ДНР» заявили, що взяли в полон бійця ЗСУ (Відео)

Однак виявилось, що на провокації і залякування бойовиків навіть у полоні українські військові не ідуть.

Читайте також: У підрозділі ЗСУ підтвердили, що полонений на відео бойовиків — зниклий український військовий

Ті, хто був “на підвалі” у бойовиків і звільнений внаслідок обміну полонених, кажуть, що російські окупанти щодо полонених застосовують найперший засіб впливу, намагаючись переконати, що ті, хто потрапив у полон, Україні, мовляв, не потрібні.

Читайте також: На передовій Донбасу зник український розвідник десантної бригади

Саме цьому, кажуть, і вірити не можна, бо це абсолютна брехня окупантів, придумана ними з єдиною метою – пертворити полонених українських бійців на засіб пропаганди Кремля.

Читайте також: З’явились перші дані про взяття в полон бойовиками бійця ЗСУ на Донбасі (Відео)

Більше подробиць – у сюжеті ТСН Тиждень