Стало відомо, коли слід чекати рішення УЄФА про скасований матч Ліги націй Швейцарія – Україна

Рішення про долю скасованого матчу Ліги Націй між збірними України та Швейцарії 17 листопада слід чекати наступного тижня.

Про це з посиланням на свої джерела повідомило видання meta-rating.

Як ідеться в повідомленні, до 20 листопада Україна і Швейцарія мають подати всі документальні аргументи на користь своїх сторін, за якими дисуциплінарний комітет УЄФА наступного тижня і прийматиме рішення.

В Українській асоціації футболу це підтвердили і назвали можливу дату прийняття рішення – 23 листопада.

"Справа щодо скасованого поєдинку Ліги націй УЄФА в групі 4 Ліги А Швейцарія — Україна вже наступного понеділка, 23 листопада, може буде розглянута Контрольно-дисциплінарним комітетом УЄФА. Українська асоціація футболу вірить в об’єктивне й неупереджене рішення в цьому питанні.

Зі свого боку офіційно підтверджуємо незмінність позиції УАФ у цій справі: національна збірна України була готова до поєдинку в тому складі, який перебував у Швейцарії, і з нашого боку було докладено всіх можливих зусиль для того, щоб гра відбулася", - заявивли в Українській асоціації футболу. 

Читайте також: У футболістів збірної України підтвердили Covid-19. Матч Ліги націй УЄФА під загрозою

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", матч Ліги націй у день гри скасувало УЄФА за поданням санітарного лікаря кантону Швейцарії. ПІдставою стали 4 позитивні тести на Covid-19 у збірній України.

Читайте також: Збірна України зі збірною Швейцарії у матчі Ліги націй УЄФА сьогодні не зіграє

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко заявляв, що в команди достатньо графвців з негативними тестами, щоб вийти на поле. Однак швейцарський санітарний лікар відправив на карантин збірну України повним складом.

Читайте також: Двома автобусами до літака: подробиці вильоту збірної України з карантину у Швейцарії (Фото)

18 листопада українські футболісти повернулись до Києва і ще в аеропорту здали ПЛР-тести. Наступного дня стало відомо, що жоден із тестів українських збірників не дав позитивного результату.

Читаайте також: Став відомий результат ПЛР-тестів збірної України після повернення з карантину у Швейцарії

Обидві збірні висловлюються за те, щоб таки зіграти цей матч.