Стало відомо, коли і якими силами війська РФ можуть почати наступ на два міста півдня України

Фото – Генштаб ЗСУ

Для спроби нового наступу на півдні України у серпні російське командування зібрало близько 30-ти батальйонно-тактичних груп.

Про це радник глави Офісу Президента України Олексій Арестович заявив в ефірі Фейгин LIVE.

За його словами, підготуватись до наступу війська РФ мають до 6 серпня.

“Це не означає, що того ж дня чи наступного російські війська підуть в наступ. Вони можуть ще затягти на певний час, але завдання їм ставиться бути готовими до 6-го”, – сказав Арестович.

Радник глави Офісу Президента України повідомив і задум ворога: в наступ російські окупанти зібрались на два українські міста на півдні України - на Кривий Ріг і Миколаїв.

"Хочу відразу попередити тих мешканців Миколаєва і Кривого Рогу, які зібрались "непритомніти": можете особливо не боятися. Нічого в них не вийде", - сказав про заздалегідь провальний задум російських окупантів Олексій Арестович.

Раніше радник глави ОПУ заявляв, що в боях на півдні України накопичені резерви армії РФ наштовхнуться на добре підготовані резерви ЗСУ. І в цьому сенсі глава Пентагону Ллойд Остін мав рацію, що війна наближається до розв'язки.

"Це не означає, що вона закінчиться, але це буде подоба Курської дуги. Те, що там станеться, визначить фінальну фазу війни, яка ще може тривати. У мене прогноз на те, що ми виграємо", – наголосив Олексій Арестович.