Стало відомо, хто точно не займе місце Шевченка в збірній, але вже виконує його функції

Олег Блохін і Олексій Михайличенко. Архівне фото з відкритих джерел

УАФ продовжує шукати головного тренера збірної України з футболу. А тим часом до гри 1 вересня з Казахстаном у відборі на Чемпіонат світу-2022 збірну України формально готують Блохін і Михайличенко.

Про це з посиланням на джерело повідомляє “Футбол-24“. 

Як пише видання, через відсутність офіційного головного тренера збірної всі формальності приготування зобов’язані зробити функціонери Української асоціації футболу.

12 серпня, як офіційно повідомив за результатами засідання свого виконкому УАФ, Олег Блохін та Олексій Михайличенко стали співголовами Комітету національних збірних команд. Якби УАФ розглядав їх кандидатури на посаду головного тренера збірної України з футболу, то навряд чи призначав би функціонерами.

"Саме вони (Блохін і Михайличенко - ред.) вже почали готувати список легіонерів (футболістів, які грають у іноземних клубах), яких викличуть на матчі відбору до ЧС-2022. Цей список УАФ має подати раніше за основний перелік футболістів, які гратимуть у відборі. Остаточною заявкою, ймовірно, вже буде займатися новий головний тренер, офіційне призначення якого очікується на початку наступного тижня", - пише видання.

Посада головного тренера збірної України з футболу досі вакантна, оскільки Сергій Ребров , якого називали головним претендентом, контракт із арабським клубом так і не розірвав. УАФ веде переговори з іншими претендентами, імена яких не називає.

Наступне засідання Виконкому УАФ, де може бути розглянути питання про призначення головного тренера збірної України, буде 16 серпня.

Читайте також: “Безмежна вдячність Андрію Шевченку”, – в УАФ сказали, коли назвуть ім’я нового тренера збірної України з футболу

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", Андрій Шевченко 1 серпня заявив про завершення свого контракту зі збірною України. Відтоді посада головного тренера в національній збірній вакантна.

Читайте також: З Ребровим “є моменти”: Павелко про призначення нового головного тренера збірної України (Відео)

За цей час серед претендентів на призначення тренером збірної України, крім Сергія Реброва, ЗМІ називали Мирона Маркевича. Той заявив, що йому це навіть не пропонували і написав заяву за власним бажанням на звільнення з посади голови Комітету національних збірних команд УАФ. Маркевич пояснив, що більше не хоче бути функціонером, а хоче повернутись до тренерської роботи. Поки ж Маркевич без роботи.

Читайте також: “І Сабо готовий працювати зі збірною”: подробиці засідання УАФ (Відео)

Претендентом на посаду головного тренера збірної України ЗМІ називають і Олександра Петракова, який на чолі збірної України вигравав Чемпіонат світу U-20. Зараз Петраков головний тренер збірної України U-19.