Стало відомо, якою буде унікальна транспортна розв’язка у Тернополі: тунелі і переходи в двох рівнях (Фото)

Транспортна розв’язка, яку зараз споруджують біля Гаївського моста на об’їзній Тернополя, буде дворівневою і унікальною для Західної України.

Про це заявляє сайт Тернопільської міськради.

Як ідеться в повідомленні, зараз іде облаштування ділянки розв’язки від Великих Гаїв до вулиці Гайової, яку раніше закрили для автотранспорту. Це нижня частина дворівневої транспортної розв’язки. 

“У Тернополі поблизу Гаївського шляхопроводу тривають активні ремонтні роботи з влаштування нової сучасної дворівневої транспортної розв’язки, яка наразі є унікальною в Західній Україні. Станом на початок листопада тут завершено влаштування нижнього шару асфальтобетону на дорозі нижнього рівня транспортної розв’язки, що веде з вулиці Гайової у с. Великі Гаї та в зворотному напрямку”, – йдеться в повідомленні.

Наразі дорога уже частково доступна для проїзду транспорту. Відкриті для руху автотранспорту і чотири з’їзди з основного шляхопроводу, що з’єднують:

  • с. Великі Гаї та житловий масив «Східний»;
  • вул. Об’їзну та с. Великі Гаї;
  • масив «Східний» та вул. Гайову;
  • вул. Гайову і об’їзну дорогу Тернополя в напрямку «Ватри».

Як повідомив начальник відділу технагляду міськради Олег Вітик, зараз на Об’їзній в районі вулиці Гайової   мостять тротуари фігурною плиткою та облаштовують бордюри. Найближчими днями на з’їздах почнуть вкладати верхній шар асфальтобетону, після чого нанесуть дорожню розмітку. Тривають роботи і з прокладання вуличного освітлення.

Окрім влаштування дворівневої транспортної розв’язки, активно триває і будівництво кільцевої транспортної розв’язки, що з’єднає об’їзну дорогу Тернополя з Великими Гаями.

Завершити спорудження цієї розв'язки для автотранспорту влада Тернополя за сприятливої погоди має намір до кінця року.

Як виглядає розв'язка зараз, сайт міськради Тернополя показав у фото.