Стало відомо, які ще країни Кремль намагається використати у російсько-українській війні

Кремль намагається використати у війні проти України ресурси країн Центральної Азії. В першу чергу рф цікавить можливість поповнити запаси радянських боєприпасів та запчастин до військової техніки.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. За інформацією міністерства, нещодавно федеральна служба з питань військово-технічного співробітництва рф звернулась до міністерства оборони Республіки Таджикистан із запитом щодо передачі 220-мм реактивних снарядів до РСЗВ «Ураган». Також росіян цікавлять боєприпаси до 203-мм САУ «Піон» та двигуни УТД-20 для БМП-1 і БМП-2, які у великій кількості зберігаються на військових складах Таджикистану.

Відставним військовим та співробітникам МВС Таджикистану надходять пропозиції підписати контракт з зс рф та взяти участь у війні проти України. Розгортається вербувальна кампанія в Киргизькій Республіці.

У чат випускників Бішкекського вищого військового училища надходять повідомлення з пропозиціями підписати контракти з зс рф або однією з приватних військових компаній. Аналогічні вербовочні повідомлення розповсюджуються по всій республіці в професійних чатах колишніх військових та співробітників МВС.