Стало відомо, як в катастрофі Ан-26 вцілів єдиний курсант (Відео)

Курсант В’ячеслав Золочевський у лікарні. Фото – Фейсбук Президента України

Внаслідок падіння літака Ан-26 на Харківщині 25 вересня, загинули 20 курсантів університету Повітряних сил і 7 пілотів цього вишу. Вцілів єдиний, хто був на облавку цього літака під час навчального польоту – курсант В’ячеслав Золочевський.

Як повідомив після відвидин Золочевського в лікарні голова Харківської ОДА Олексій Кучер, курсант розповів, що під час удару літака об землю його накрило уламками фюзеляжу літака. Саме це й врятувало курсанта від полум’я, що охопило Ан-26 після падіння.

“Вцілів, бо знаходився в певній “капсулі” з фюзеляжу, частиною літака прикрило, і тому вогонь не дістав його. Він прийшов до тями і зміг покинути літак, що палав”, – сказав Кучер про пояснення курсанта, в якого вже взяли покази слідчі ДБР.

Читайте також: Катастрофа Ан-26: похвилинна хронологія падіння літака з курсантами (Відео)

Як повідомляють медики, у єдиного вцілілого в авіакатастрофі курсанта В’ячеслава Золочевського немає жодних опіків та важких травм – лише струс мозку та поверхневі садна від забоїв.

“У нього немає температури”, – сказав начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Едуард Хорошун.

Читайте також: Падіння Ан-26 під Чугуєвом: стала відома обставина, що могла спричинити трагедію (Відео)

Більше подробиць – у відео ЗІК та Факти ICTV