Стало відомо як в Україні працюватиме бізнес на карантині

Фото з вільних джерел

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів 22 вересня розповів, як зможе працювати бізнес у “жовтій” та “червоній” карантинних зонах.

Читайте також: Стало відомо як на Тернопільщині навчатимуться у школах із 23 вересня (Відео)

Шмигаль зазначив, що за "жовтого" рівня, який і Україні запроваджується з 23 вересня — 80% персоналу навчального закладу мають бути вакциновані принаймні однією дозою, щоб заклад міг далі працювати.

"Бізнес може працювати без додаткових обмежень, але для цього 80% персоналу та всі відвідувачі мають бути вакцинованими. Бізнес має самостійно перевіряти наявність COVID-сертифікатів. І другий варіант — працювати з усіма додатковими обмеженнями по "жовтій" зоні й не перевіряти документи про вакцинацію", — наголосив прем'єр.

Крім того він додав, що найближчим часом деякі регіоні України зможуть перейти до червоної зони, там бізнес зможе працювати якщо 100% працівників та відвідувачів будуть вакциновані.

"Вакцини працюють і захищають людей. Понад 99% смертей від коронавірусу — це ті, хто не був вакцинований. Більше ніж 98% госпіталізованих з коронавірусом — це не вакциновані люди", — зазначив Шмигаль.

Зазначимо, 21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня. Таке рішення було ухвалене через погіршення епідеміологічної ситуації в Україні: за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій — на 51%.