Стало відомо, як працевлаштовуватимуть вивільнених працівників після ліквідації РДА

фото: Суспільне

У Національному агентстві України з питань державної служби серйозно занепокоєні вивільненням працівників після ліквідації адміністрацій. Зокрема, голова НАДС Наталія Алюшина закликала представників ОТГ працевлаштовувати в громади професійних держслужбовців, які вивільняться після ліквідації РДА.

Про це вона сказала під час онлайн-форуму нового місцевого самоврядування, який відбувся 26 листопада, за ініціативи Асоціації ОТГ. Зустріч була присвячена актуальним питанням реформи місцевого самоврядування та децентралізації, пише Урядовий портал.

«Доля кожного державного службовця важлива для НАДС. Ми знаємо, як складно зараз знайти кваліфікованих і професійних спеціалістів. І ми не можемо допустити даремного витрачання державних ресурсів, оскільки на добір та навчання таких людей було докладено чимало зусиль. Тож зверніть увагу на людей, які ось-ось будуть вивільнені. А це майже 15 тисяч державних службовців! Заберіть собі за можливістю професіоналів, які зможуть посилити ваші територіальні громади», – зазначила Наталія Алюшина.