Стало відомо, як подорожчання комунальних послуг вплине на субсидії українців

Подорожчання електроенергії, як і інших комунальний послуг, із 1 січня 2021 року ніяк не влине на українців, яким призначена субсидія.

Про це заявило Міністерство соціальної політики.

“Отримувачі субсидій не відчують підвищення тарифів”, – заявили у відомстві.

Як ідеться в повідомленні, збільшені тарифи на комунальні послуги  українців, яким призначена субсидія, покриє збільшення розміру субсидії.

"При діючій системі надання субсидії всі 3.1 млн домогосподарств, які отримують субсидію, жодним чином не відчують підвищення тарифів, оскільки це покриється збільшеним розміром субсидії", - заявили в Мінсоцполітики.

У відомстві наголосили, що зі зростанням комунальних тарифів готові надавати субсидії новим отримувачам.

"Ті домогосподарства, які раніше не користувались субсидіями, але при зростанні витрат на комуналку їм складно оплачувати ЖКП, можуть звернутися за оформленням субсидії, у тому числі, дистанційно через веб-сайт або заповнивши заяву і декларацію і відправивши її поштою до органу соціального захисту населення", - пояснили в Міністерстві соцполітики України.

Читайте також: За світло українці платитимуть більше – Уряд скасував пільги (Відео)

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", з 1 січня в Україні зростають тарифи на ряд комунальних послуг, в тому числі Міненерго заявило про скасування пільгового тарифу на електроенергію для насленення.