Стало відомо, як “плівки КГБ Білорусі” вплинуть на долю підозрюваних в убивстві Шеремета (Відео)

Підозрювані у виконанні вбивства Шеремета в Україні Юлія Кузьменко, Андрій Антоненко і Яна Дугарь

Оприлюднені 4 січня ЗМІ записи розмов про можливу підготовку ліквідації Павла Шеремета спецсліжбами Білорусі стосуються замовників убивства, тоді як в Україні під слідством перебувають троє підозрюваних виконавців цього злочину.

Про це повідомляє Нацполіція України.

У поліції нагадали, що розслідування щодо підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета влітку 2016 року у Києві виділене в окреме кримінальне провадження.

Як повідомляє 5 канал, речник МВС України Артем Шевченко заявив, що оприлюднені записи не змінюють ситуації щодо підозрюваних увиконанні замовного вбивства.

"Інформація (з плівок - ред.) не заперечує основну версію слідства, що наші підозрювані діяли не самостійно, а виконували певний злочинний задум", - заявив Шевченко.

Читайте також: Шеремета планувало підірвати КДБ Білорусі (Аудіо)

Адвокат Андрія Антоненка, підозрюваного у виконанні вбивства Шеремета, каже, що оприлюднені записи можуть довести непричетність Антоненка до злочину, бо встановити зв'язок "виконавця" Антоненка з можливим замовником не вдасться, оскільки такого зв'язку бути й не могло. І українське слідство вже має знати про це.

"Антоненка прослуховували, за ним слідкували, слідчі брали роздруківки дзвінків. Так само і по ще двох підзрюваних. То ми впевнені на тисячу відсотків, що ніякого зв'язку з білоруськими спецслужбами в Антоненка немає", - заявив його адвокат Станіслав Кулик.

Більше подробиць - у сюжеті 5 каналу.