Стало відомо, хто визначатиме перелік країн для подвійного громадянства

фото: Голос України
фото: Голос України

Заступниця голови депутатської фракції “Слуга народу” Олена Шуляк заявляє, що в законопроєкті про подвійне громадянство виключена спрощена процедура для країни-агресора, а перелік країн для його отримання визначатиме Кабінет міністрів.

“Нам закидають наміри легалізувати видачу російських паспортів на окупованих територіях. Це неправда. Спрощена процедура отримання громадянства для країни-агресора взагалі неможлива. В законопроєкті прописаний для цього спеціальний запобіжник. Загалом, отримання подвійного громадянства передбачає спрощену процедуру”, — розповіла Шуляк в ефірі Українського радіо.

За її словами, процедура і перелік країн, з якими можна отримувати подвійне громадянство, затверджуватиметься через Кабінет міністрів.

“Там дуже прискіпливо розглядатимуть кожен випадок, тому жодна людина з країни-агресора не отримає наш український паспорт”, — підкреслила Шуляк.

Депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко додав, що, на його думку, в умовах агресії Росії щодо України питання подвійного громадянства є не на часі.