Стало відомо, хто очолив Аграрну партію України на Тернопіллі

Іван Чайківський
Іван Чайківський

Відбулась звітно-виборча конференція обласного осередку, участь у якій взяв голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

Приїздив він на Тернопільщину, аби з перших уст сільгоспвиробників почути, як вплинули зміни податкового законодавства в частині ПДВ на аграрний бізнес на місцях.

Питання часткового скасування і зміни системи повернення ПДВ для сільськогосподарських товаровиробників сьогодні особливо турбує селян, оскільки нововведення Кабміну істотно погіршать фінансовий стан фермерських господарств і можуть призвести до скорочення обсягів аграрного виробництва.

Висловив своє ставлення голова партії і до ринку землі.

“Аграрна партія виступає проти запровадження ринку землі, бо це у недалекому майбутньому може обезземелити українських селян”, – сказав Віталій Скоцик.

Він також всзяв участь у звітно-виборчій конференції обласної організації Аграрної рапртії України. У ході конференції новим головою обласного партійного осередку обрали Івана Чайківського. Також делегати  сформували виборні органи та визначили завдання щодо розвитку партії на Тернопіллі.