Стало відомо, хто із відомих політиків програв вибори і не потрапить до Верховної Ради

.фото: volynnews.com
.фото: volynnews.com

Нові обличчя в новій Раді. Так можна вже говорити про переможців виборчих перегонів, які чотири роки працюватимуть у Парламенті.

Одні політологи називають оновлення нового складу Ради позитивним фактором, інші ж схиляютьс ядо думки, що саме через відсутність у законодавчому органі держави низки відомих політичних діячів, будуть труднощі.

Отже, за результатами екзит-полів вже можна робити певні висновки про те, хто з одіозних політиків із великою часткою ймовірності не проходить в нове скликання українського парламенту.

Згідно з даними екзит-полу, проведеного на замовлення програми ТСН на телеканалі «1+1», в нову Раду не потрапляє найближчий соратник Петра Порошенка, чинний нардеп Ігор Кононенко, пише volynnews.com.

Також повз Раду «пролітає» Богдан Дубневич. У 118-му окрузі він набрав близько 24% голосів, програвши представнику партії «Голос» Галині Васильченко (36%).

Програв вибори в окрузі № 64 і скандальний депутат Сергій Пашинський. Політик, з 5 березня по 10 червня 2014 року був в.о керівника Адміністрації президента. Також був народним депутатом України V, VI, VII і VIII скликань. Член партії «Народний фронт».

Тетяна Чорновіл намагалася знову пробитися в парламент по мажоритарному округу № 27, але також зазнала невдачі.

Народний депутат VIII скликання від партії Блок Петра Порошенка Олександр Грановський програв у 169 окрузі представнику «Слуги народу».

Грановський набрав лише 12% голосів, в той час, як його опонент – 48,7%. Ще одним «невдахою» виборчої кампанії 2019 став Михайло Добкін, який йшов по 15-му округу.

Не буде в новому парламенті і Сергія Лещенка. Балотуючись у київському окрузі № 220, він набрав 14,3%, програвши представнику «Слуги народу» Ганні Бондар (37,3%).

Не стане знову нардепом і Борислав Береза. Він також балотувався в Києві, але по округу № 213, набрав 17,8% голосів. Переміг же Артем Дубнов від «Слуги народу» з результатом 35,4%.

Крім Берези і Лещенка, за даними екзит-полів, програли в Києві й представники ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко (округ № 212) та Андрій Іллєнко (округ № 215). Мірошниченко набрав – 8,8% (проти 35,9% у Максима Перебейніса), а Іллєнко – 19,8% (переміг Богдан Яременко – 36,9%).

Також не проходить в Раду колишній мер Києва, член партії «Єдність» Олександр Омельченко. На окрузі № 223 він набрав лише 5,45% голосів.

Залишиться парламент і без головного «радикала»: Олег Ляшко йшов за партійним списком своєї «Радикальної партії», але вона попередньо набирає менше 3% голосів при п’яти необхідних.