Стало відомо, для чого “Бєс” приїхав у Горлівку: бойовики на порозі бунту

im578x383-bezler_rusvesna.su

Російський терорист Ігор Безлер («Бєс») повернувся до окупованої Горлівки, щоб «навести порядок» у лавах бойовиків, адже володіє значно більшим авторитетом, ніж лідер «ДНР» Олександр Захарченко.

Крім того Безлер нібито має поліпшити координацію російських військ і місцевих бандформувань, повідомляє Луградар.

«Ситуація на лінії фронту склалася так, що бойовики з місцевого населення останнім часом все більше плювати хотіли на Захарченка та його команди. Причина проста – сім’ї цих «ополченців» живуть без роботи і грошей, а Захарченко не виконує жодних зобов’язань, крім як весільного генерала. Тобто «ополченці» змушені заробляти грабунком, розбоєм, мародерством, щоб хоч якось прогодувати свої сім’ї. А на всі накази Захарченка їм наплювати. Захотіли – обстріляли позиції ВСУ, захотіли – мирні селища, щоб люди сховалися, а вони тим часом здійснили мародерський рейд по домівках », – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Нічний клуб і баня — терорист «Бєс» уже «засвітився» у Горлівці, плануючи змову проти Захарченка

Тим часом доказів того, що Безлер очолить бойовиків замість Захарченка, поки немає.

Нагадаємо, заступник керівника АТО Сергій Галушко днями заявив, що Безлер повернувся в Горлівку, щоб взяти участь у перерозподілі ресурсів.

Як відомо, після того, як Безлер прибрали з «ДНР», всіх його «заступників» тим чи іншим чином усунули. Підрозділ розформували.

Екс-ватажок терористів Горлівки по прізвиську Бєс покинув місто в листопаді минулого року і пообіцяв більше не повертатися.