Стало відомо, де бійці ЗСУ можуть піти у наступ на Донбасі (Відео, Мапа)

АТО-прапор Укр в будяках фото facebook.com ato.newsБез порушення Мінських угод українські військові на одній ділянці фронту можуть відібрати в російських окупантів ще 4 кілометри поки окупованого Донбасу.

Це може статись на Луганському фронті в районі Попасної біля Новозванівки і Калинового – за Мінськими угодами, там до лінії розмежування ще 4 км території, яка має бути, за Мінськими угодами, під контролем української сторони. Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко, який побував на нових позиціях бійців ЗСУ, які 2 травня просунулись на цій ділянці фронту на 1 км вперед.

Просування бійців ЗСУ у бік селища Калинове – це не тільки радикальне покращення біцями ЗСУ своїх тактичних позицій, а й можливий перший етап із подальшого просування вперед і звільнення ще чотирьох кілометрів окупованого Донбасу, заявив командир 46-го окремого штурмового батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” полковник В’ячеслав Власенко.

Читайте також: Нова потужна перемога ЗСУ на Донбасі: бійці батальйону «Донбас-Україна» з боєм суттєво просунулись вперед

Зміна командувача ООС з генерала Наєва на генерала Сирського, каже полковник Власенко, не завадить просуванню українських військ на Донбасі вперед, а навпаки.

“Я не маю сумніву. Я розмовляв з новим командувачем генералом Сирським, отримав його підтримку”, – сказав комбат 46-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Донбас-Україна» В’ячеслав Власенко («Філін»).

Карта 2017 року, що дає уяву, де саме Калинове, до якого просунулись бійці ЗСУ     Карта 2017 року, яка дає можливість зрозуміти, де саме Калинове, до якого просунулись бійці ЗСУ
Карта 2017 року, що дає уяву, де саме Калинове, до якого просунулись бійці ЗСУ

ф0Як проінформував Андрій Цаплієнко з посиланням на українських військових, заходити в саме селище Калинове бійцям 46-го батальйону ЗСУ невигідно тактично, та в стратегічному розумінні масштабніша військова операція з просування вперед дасть українським військовим велику перевагу над російськими окупантами.

Читайте також: Бійці ЗСУ показали свої нові позиції на передовій Донбасу, які окупанти намагаються відбити і вдень, і вночі (Відео)

Самі ж бійці 46-го батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” до наступу і звільнення окупованого Донбасу готові.

“Легко. Хай тільки привозять нам техніку і – погнали”, – каже боєць батальйону ЗСУ “Донбас-Україна”.

Читайте також: Ворог 13 годин поливав артилерійським вогнем нові позиції штурмового батальйону ЗСУ на Донбасі — комбат повідомив подробиці бою

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 2 травня комбат 46-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Донбас-Україна» В’ячеслав Власенко («Філін») повідомив про звільнення його підрозділом з боями кілометра окупованих територій Донбасу.

Читайте також: Наступ на двох флангах — бійці ЗСУ відібрали в російських окупантів 2,5 км окупованого Донбасу

Невдовзі військовий волонтер Юрій Мисягін повідомив, що в ході спецоперації з витіснення російських окупантів українські бійці одночасно на двох флангах просунулись вперед, відібравши в бойовиків на одному фланзі 1 км раніше окупованих територій, на другому ж відібрали в окупантів 1,5 км Донбасу.

Більше подробиць — у сюжеті ТСН. Тиждень.