Стало відомо, чим займаються російські окупанти після “виборів” на Донбасі

Фотоколаж – “Сьогодні”

Російські військові, яких Кремль активно залучав до агітації перед “виборами” до Держдуми РФ на окупованому Донбасі, знову відновили свою бойову діяльність на лінії зіткнення.

Як повідомляє з посиланням на дані української військової розвідки Міністерство оборони України, бойовиків так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” Кремль використовував як агітаторів, а тепер повернув на фронт.

"Для агітації серед особового складу та місцевого цивільного населення противником було залучено значну кількість російських військовослужбовців, що ситуативно спричинило зниження активності бойової підготовки у 1 та 2 армійських корпусах оперативного угрупування російських окупаційних військ... Із 20 вересня інтенсивність заходів бойової підготовки у з’єднаннях і частинах окупантів було відновлено", - йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

За даними українського оборонного відомства, зараз під командуванням кадрових російських офіцерів окупанти ведуть інтенсивні навчання для посилення бойових дій на Донбасі.

"Розпочато проведення військових зборів мобілізаційного резерву та зборів зі снайперами, коригувальниками артилерійського вогню і командирами мінометних батарей. Проведення зборів контролюється офіцерами штабу 8 армії Південного військового округу Збройних Сил  Російської Федерації", - повідомляє українська військова розвідка.

Читайте також: 1 голосував замість 24-х: як на окупованому Донбасі виконували рознарядку Кремля щодо виборів у Держдуму Росії (Відео)

Як інформувала раніше ІА «7 Днів-Україна», вибори до Держдуми Росії відбувались 17-19 вересня. Кремль незаконно проводив їх і на окупованих територіях Донбасу.

Читайте також: Україна вважає вибори до Держдуми РФ нелегітимними – рішення ВР (Відео)

Верховна рада України прийняла заяву, в якій ці російські вибори до Держдуми визнала нелегітимними. Зробити так само Україна закликала і своїх західних партнерів.