Стало відомо, чому бойовики не дають почати ремонт зруйнованого мосту на лінії розмежування на Донбасі (Відео)

МІст у Станиці Луганській, яким 5 рік користуються для переходу лінії розмежування
МІст у Станиці Луганській, яким 5 рік користуються для переходу лінії розмежування

Відновлений міст у Станиці Луганській біля КПВВ має мати ширину, що дозволить пересуватись ним важкій техніці – таку вимогу висувають російські окупанти Донбасу. Натомість українська сторона наполягає, що максимальна ширина мосту має бути для проходу легкових авто.

Саме через прагнення бойовиків зробити міст прохідним для важкої техніки, в тому числі й військової, бойовики “ЛНР” і не дають українській стороні почати ремонт мосту, зруйнованого в ході бойових дій ще влітку 2014 року.

“По-їхньому не буде, буде по-українськи”, – заявив про неможливість поступки російським окупантам при ремонті мосту Командувач сил ООС генерал Сергій Наєв.

Читайте також: На Луганщині 24 березня розпочинає роботу ще один контрольно-пропускний пункт

Тим часом українська сторона вже пригнала важку будівельну техніку, необхідну для ремонту мосту в Станиці Луганській.

Читайте також: Відкриття КПВВ «Золоте» під загрозою: російські окупанти відмовились надати гарантії безпеки

Щоб вести повноцінні ремонтні роботи і не перешкоджати переходу людей через лінію розмежування, із неділі вже мав працювати новий КПВВ в Золотому. Українська сторона в односторонньому порядку його відкрила, та бойовики "ЛНР" відмовились почати пропуск на підконтрольні їм території людей через новий КПВВ.

Читайте також: Стали відомі причини, через які КПВВ «Золоте» на Луганщині не відкриють

Більше про ситуацію із мостом у Станиці Луганській та незгодою російських окупантів дати гарантії безпеки для його ремонту - у сюжеті ТСН.