Стало відомо, чому бойовики “ЛНР” підірвали казарму з російськими військовими

Алчевськ-готель рос військовихБойовики підірвали 2 жовтня казарми з кадровими російськими військовими в Алчевську через гроші і заздрощі. Це черговие епізод війни, яку на українському Донбасі вже відкрито ведуть між собою місцеві бойовики та кадрові російські військові.

Нагадаємо, ввечері 2 жовтня центр окупованого Алчевська сколихнув потужний вибух. Як повідомляли мешканці в соцмережах, за первісною версією, бойовики підірвали будівлю, де дислокувались кадрові російські військові.

Читайте також: В окупованому Алчевську вибухнув «готель» з російськими «туристами»

Невдовзі ця версія підтвердилась. Український патріот Євген Агапов на своїй сторінці у Фейсбук розмістив повідомлення, у якому переповідає слова свого сусіда, який щойно звільвся зі служби у бойовиків. Той розповів, що серед російських військових внаслідок вибуху було багато загиблих.

“Дзвонив йому товариш, який працює в нквд Алчевська і розповів наступне. В Алчевську ікс казламордих, кадрових солдатів РФ — поїхали додому. Більшість поїхало в пакетах. Ті, кому пощастило: поїхали додому в мішках”, – у своєрідній манері пише користувач соцмереж.

Причиною ж того, що місцеві бойовики відважились підірвати російських військових, стали гроші і заздрість: бойовикам “ЛНР” зарплату вже не платили кілька місяців, а російським солдатам платять справно – якраз 2 жовтня привезли. Відтак місцеві образились і вирішили влаштувати російським воякам “гоп-стоп”.

Читайте також: В окупантів — значні втрати в ході війни між російськими військовими і місцевими бойовиками «ДНР»

“Сорока на хвості принесла алчевським упирям, шо бабоси прибудуть патеряшкам з РФ, а місцевим алчевським жо*оросам привезуть завтра і — «нада падаждать». Коротше, що зробили браві алчевські жо*ороси: зайшли на казарми до рособізян, забрали гроші і пішли не прощаючись. І замінували казарми казламордих. І підірвали на*уй: і казарми, і патеряшек. І пішли бухати”, – переповідає розповідь бойовика дописувач.

Сусід йому розповів також, що кара від росіян не примусила себе довго чекати і відбулась того ж вечора: “Поприїжджали кацапи з погонами, збирають по генделиках гопоту, яка замутила некволий феєрверк з расіян, і готують бухий десант до відправки в Сирію”.