Стало відоме ім’я українського воїна, який загинув 8 травня, і тих, хто отримали поранення (Відео)

1Про те, що внаслідок обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув, четверо отримали поранення, ІА 7 Днів-Україна вже повідомляла сьогодні. Стали відомі імена тих воїнів, які були поранені й військового, який загинув, а також обставили, за яких це сталося.

За повідомленням прес-центру штабу ООС, учора по опівночі, щоб захопити взводний опорний пункт окремої десантно-штурмової бригади, яка виконує бойові завдання на Приазов’ї, група ворожої піхоти перемістилась в смугу забезпечення. Для прикриття своїх піхотинців ворог розпочав інтенсивний обстріл наших позицій з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Командир десантно-штурмового відділення старшина Володимир Коваль вчасно помітив висування ворожої піхоти та разом з товаришами відкрив вогонь по групі, що висувалася. В результаті упевнених дій десантників ворог змушений був відступити.

За виявлену мужність та відвагу старшина Володимир Коваль (посмертно), сержант Сергій Стасенко, солдати Владислав Перевитий, Микола Стадник та Андрій Андрейчук будуть представлені до нагородження.