Стало відоме ім’я бійця ЗСУ, який загинув учора на Донбасі (Фото)

ф1Внаслідок бойових дій 4 лютого на Донбасі загинув патріот України з Львівщини боєць ЗСУ Микола Рудник.

Про це повідомили у Фейсбук його земляки – Спілка воїнів ATO Кам’янка-Бузького району.

Журналіст із Львівщини Ігор Поломаний на своїй сторінці у Фейсбук нагадав, що Микола Рудник у 2014 році пішов обороняти Україну від російського окупанта на фронтах Донбасу добровольцем, був пораненим, а потім повернувся на Донбас як боєць Збройних сил України.

Як стверджує журналіст, Микола Рудник був українським патріотом ще за часів СРСР, відтак потерпав від радянської влади.

"Микола завше був людиною з активною життєвою позицією,справжнім патріотом України, за що потерпав у совєтські часи, змушений тривалий час переховуватися за кордоном… Засновував Народний Рух і Просвіту, Тризуб, був членом-засновником Конгресу Українських Націоналістів, активним учасником Майданів, сотником варти КУНу, мудрим наставником молодих націоналістів… Мав непересічний хист скульптора, був залюбленим у рідне слово, віршував, був чудовим спортсменом... Був… Боляче… Завжди чуйно ставився до людей, допомагав друзям, хоч ніколи не мав статків, бо душа його, щира і відкрита, належала Україні… Без роздумів добровольцем вирушив на Схід захищати Батьківщину…Лежав у Львові у госпіталі, пережив три операції – і знову повернувся до бойових побратимів. Загинув... Полетів на Небо, до кращих серед кращих... Наших сучасних Героїв, якими будуть пишатися наступні покоління українців…" - написав журналіст Ігор Поломаний.

Микола Рудник
Микола Рудник

Читайте також: Половина ворожих обстрілів на Донбасі із забороненої зброї: бійці ЗСУ зі втратами знищують бойовиків

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», у сьогоднішніх ранкових зведеннях штаб ООС повідомляв, що за добу 4 лютого на Донбасі загинув 1 український віськовий і один був поранений.

Читайте також:Командний пункт бойовиків розгромлений: бійці ЗСУ на Донбасі потужно помстились ворогу (Відео)

Про втрати бойовиків внаслідок вогню у відповідь українських бійців штаб ООС проінформував, що 4 лютого бійці зСУ ліквідували шістьох російських окупантів і чотирьох важко поранили.