Сталін Путіну не пробачить Україну – політолог

загруженоТе, що Україна офіційно стала основним союзником США – «злісна реальність» для всієї Росії і «справедливе, цілком досяжне та гідне» місце для України. Таку думку на своїй сторінці у Фейсбук висловив Павло Нусс, політичний аналітик.

Політичний аналітик Павло Нусс вважає, що ухвалення американським Сенатом Закону 28-28 про підтримку свободи на Україні, який закликає до надання Україні військової допомоги і допомоги у сфері забезпечення безпеки, надає їй статус основного союзника США, є «цілком досяжним та гідним» місцем для України у світі.

«Сталін Путіну не пробачить Україну! Без п’яти хвилин Головний союзник США поза НАТО (поки поза) – це не кошмарний сон, це злісна дійсність для всієї Росії, минулого, теперішнього, майбутнього, і справедливе, цілком досяжне, первісне, гідне місце України в світі. Чи то ще буде. А буде. Точно кажу», – зазначає Нусс.

Нагадаємо, як раніше повідомлялось, Сенат США затвердив документ, відомий у широких колах, як «Україна: акт у підтримку свободи 2014 року».