Стала відома відстань до кордонів України, на яку РФ стягнула свої війська

Фото – REUTERS

Найменша відстань до кордонів України, на яку Росія передислокувала свої війська, становить 200 кілометрів.

Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олексій Данілов, повідомляє “Укрінформ”.

За його словами, ще частина російських підрозділів армії Росії передислокована на відстань чотирьох сотень кілометрів від кордону України.

“122 тисячі знаходиться на 200 кілометрів і 143 тисячі 500 військових Російської Федерації – на відстані 400 кілометрів від нашого кордону”, – повідомив Олексій Данілов.

Секретар РНБО наголосив, що Україна уважно слідкує за переміщенням російських військ біля своїх кордонів, Данілов запевнив, що ЗСУ готова до будь-яких сценаріїв ескалації, а допомогти зберегти Україну від російської військової агресії покликані і заходи, передбачені законом про територіальну оборону. 

Читайте також: Військовий експерт назвав підрозділ армії РФ, який несе найбільшу загрозу біля кордонів України

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше український військовий експерт Олег Старіков нагадав, що за 20 кілометрів від кордону з Україною є місце постійної дислокації підрозділу армії РФ.

Читайте також: План захоплення Росією України: як Захід реагує на ультиматум Путіна (Схема, Відео)

Нагадаємо, про нове стягування Росією своїх військ до кордонів стало відомо в кінці листопада.

Читайте також: Наступ РФ на Україну “вірогідний, але не обов’язковий”: Резніков назвав всі дані. Повна версія виступу міністра у ВР (Відео)

На початку грудня в Міноборони України повідомляли про 95 тисяч російських військових, які знаходяться неподалік кордонів України.

Читайте також: “Негайно”, – Путін поставив ультиматум НАТО через Україну і зробив ключову заяву про переговори зі США. Захід зреагував (Відео)