Стала відома причина, чому одна банда “ДНР” пішла на іншу танками

Розшукуваний СБУ запорізький сепаратист і "депутат парламенту "Новоросії" Микола Резніков
Розшукуваний СБУ запорізький сепаратист і “депутат парламенту “Новоросії” Микола Резніков

30 грудня 2015 року на базі бойовиків так званої банди спецпризначення “МГБ ДНР” “Троя” в Озерянівці під окупованою Горлівкою траписвя збройний конфлікт – танками та іншою бронетехнікою на “Трою” пішла інша банда “ДНР”.

Внаслідок пролтистояння 1 бойовик з позивним “Зуй” загинув, а так званий заступник командира і начштабу батальйону тероборони терористичної “ДНР” Володимир Куц отримав вогнестрільні поранення. Словом – бойовики вбивали бойовиків.

Читайте також: Грандіозний «шухер» у Горлівці — підрозділи бойовиків «ДНР» пішли один на одного танками

Усе це стало відомо із повідомлень сепаратистів і бойовиків, які в останні дні розповідають все страшніші подробиці злочинів один одного.

Тепер свою версію причини війни між “підрозділами” терористичної “ДНР” виклав запорізький сепаратист, якого розшукує управління СБУ в Запорізькій області за можливу причетність до терактів у цьому обласному центрі, а нині так званий депутат парламенту “Новоросії” (проекту, який Кремль уже закрив) Микола Резніков. За даними сайту “Миротворець”, Микола Резніков воює на Донбасі проти України в складі банди “Міраж”.

Читайте також: Стало відомо, чому бойовики пішли танками на підрозділ «МГБ ДНР»

Зазначимо, що так званий командир банди “Троя” “МГБ ДНР” Володимир Новіков (“Алабай”) – також із запорізьких сепаратистів. Відтак Резніков про Новікова знає багато і давно, крім того, дуже добре володіє ситуацією з “розкладами” між бандами на окупованих територіях Донбасу, оскілький й сам серед таких.

Командир банди "Троя" терористичної "ДНР" запорізький сепаратист Володимир Новіков ("Алабай"). Таке його фото оприлюднив сепаратист Резніков
Командир банди “Троя” терористичної “ДНР” запорізький сепаратист Володимир Новіков (“Алабай”). Таке його фото оприлюднив сепаратист Резніков

Резніков на своїй сторінці у соцмережі виклав ціле досьє кримінальних злочинів “Алабая” вже на окупованих територіях Донеччини. Тому, вважає сепаратист Резніков, так званий командир “Трої” замітає сліди, прибираючи тих, хто є свідком його “подвигів”.

Читайте також: Є вбиті – стали відомі подробиці і наслідки танкового бою між двома бандами «ДНР» (Відео)

“Новіков придумав простий план – усунути фізично командування тербату і самому стати біля керма. Алабаю, який не брав участі в зіткненні, уявлялося все гранично просто – розстріляти начальника штабу Куца, а після прибуття на місце події комбата Довгого – «замочити його». Але з самого початку все пішло не так – “Зуй”, який відчував повагу до Куца, відмовився брати участь в убивствах, за що і був розстріляний. Потім супербоєць суперроти не зміг довести справу до кінця, не вбивши, а лише тяжко поранивши Куца. Потім замість Довгого до місця НП висунулося МГБ за підтримки серйозних сил і засобів. «Троянці» були готові скласти зброю і активно співпрацювати зі слідством, але Алабая це не влаштовувало, він пообіцяв Білому, що ФСБ у Москві все “порішає”, головне, тримати оборону і не здаватися. Паралельно, сидячи в інтернеті, всіляко провокував керівництво 3МСБ на зачистку підрозділу «Троя», тому як хлопці «занадто багато знають». Звиваючись, як вуж на сковорідці, за допомогою вкидань в мережу дезінформації, намагався подати ситуацію в іншому світлі, але факти говорять проти нього. Схоже, епопея про Запорізького графа Каліостро закінчується”, – написав у соцмережі про свого колегу по “рускому міру” з Запоріжжя бойовика “Алабая” “депутат парламенту Новоросії” Микола Резніков, який тепер у соцмережах своїм містом вказує не Запоріжжя, а Москву.

ф1