Стала відома кількість загиблих: під Львовом вранці розбився літак (Відео, Фото)

Місце аварійної посадки Ан-12. Фото - ДСНСУ
Місце аварійної посадки Ан-12. Фото – ДСНСУ

Внаслідок падіння транспортника Ан-12, що летів з Іпанії до Львова, із 8-ми людей на облавку загинуло 5, трьох рятувальники дістали з-під уламків живими.

Про це станом на 10-ту годину повідомила Держслужба з питань надзвичайних ситуацій України.

Як ідеться в повідомленні, стан трьох трамованих важкий, їх рятувальники деблокували з-під уламків літака і передали медикам швидкої.

У ДСНСУ проінформували, що літак зник з радарів за менш, ніж 14 км від місця посадки у Львові близько 7-ї ранку. Невдовзі вийшов на зв’язок один із членів екіпажу і повідомив про аварійну посадку. Розбитий літак рятувальники знайшли оперативно – до посадкової смуги Ан-12 не дотягнув 1,5 км.

Після аварійної посадки літак не загорівся і не вибухнув. Вантаж, який літак віз з іспанського міста Віго до Львова, розвантажують. Загалом із 8-ми людей, які були на облавку, 7 - члени екіпажу і 1 - супроводжував вантаж.

Надзвичайники опублікували фото з місця екстреної посадки АН-12.

За повідомленням ТСН, за попередніми даними, причиною надзвичайної ситуації з літаком міг бути густий туман, що був сьогодні вранці на Львівщині. Залишки туману видно і на фото з місця аварії транспортника.

ф1ф2ф3ф4