Стала відома дата: коли парламент повернеться до звичної роботи

Фото ілюстративне

Верховна Рада повернеться до пленарної роботи у вівторок, 2 червня. Про це повідомила заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, в перший тиждень парламент розглядатиме Програму уряду. «Абсолютна більшість комітетів Верховної Ради не підтримали той текст, який Кабінет міністрів подав ще у квітні, і надали свої рекомендації. Вірогідно, голосування в залі буде аналогічним і програму відправимо на доопрацювання… Розраховуємо отримати детальніший і більш конкретний документ, який врахує рекомендації народних депутатів», – написала Кравчук. Також, зазначила Кравчук, в порядку денному на тиждень голосування у другому читанні законопроекту про «злодіїв у законі», постанови від комітету у закордонних справах, пакет законопроектів від «цифрового» комітету – про хмарні послуги, про електронні комунікації, про захист телекомунікаційних мереж. «

– Також в планах голосування у другому читанні законопроекту з пакету порятунку креативних індустрій. І важливі зміни до виборчого законодавства: зокрема щодо впровадження партійних списків на місцевих виборах у міських ОТГ, де не менше 15 тисяч виборців (зараз – 90 тис.), зменшення застави за участь у виборах у 4 рази, паралельне висування до рад різного рівня і багато іншого – у першому читанні», – додала вона.