Стала відома причина масштабного вибуху на окупованому Донбасі (Фото)

ф4Вибух, що прогримів у житловій дев’ятиповерхівці окупованої “ДНР” Макіївки 11 серпня, був спробою самогубства. Від вибуху постраждав чоловік, який намагався скоїти суїцид. Вибух побтового газу і пожежа пошкодили мінімум 4 квартири.

Версію вибуху побутового газу як способу суїциду розглядають в так званому “МВД ДНР”, повідомляють у мережі. Потерпілий від вибуху – 29-річний Микола Гончар, дії якого і призвели до вибуху.

З’ясувалось, що вибух газу, після якого була пожежа, він влаштував у чужій квартирі на 7 поверсі 9-поверхової малосімейки, куди внадився приходити ночувати останні три тижні. Сусіди розповідають, що роботи він не мав, натомість часто був нетверезим. Як потрапив у чужу квартиру – невідомо.

Причиною самогубства, за версією очевидців, стало те, що його кинула подружка. Микола того ж дня відкрив газовий кран на кухні, а потім підпалив сигарету. Далі прогримів вибух, що зніс кілька вікон і міжквартирних перегородок, пошкодивши щонайменше чотири квартири. Сам винуватець вибуху у важкому стані з опіками в лікарні. Свою провину у вибуху чи причетність до нього не визнає. У мережі припускають, що заперечувати спробу самогубства через вибух газу чоловік тепер може, бо боїться, що його як винуваться змусять компенсувати мешканцям постраждалих квартир видатки на ремонт.

ф1

Читайте також: Є постраждалі: з’явились подробиці вибуху на окупованому Донбасі (Фото)

Цікаво, що так зване “МЧС ДНР“, яке виїздило гасити пожежу, про вибух газу в квартирі на 7 поверсі як першопричину пожежі нічого не повідомило.

ф2

Однак на викладених у мережу фото обгорілої 9-поверхівки видно ушкодження, що характері насамперед для вибуху, – балконний блок вирваний разом зі шматком зовнішньої стіни будинку. Осередком пожежі, судячи з чорної підпалини на стіні, була кухня.

ф3ф4