Стадіон спішно ремонтують – готують до гри “Тернопіль”- “Чорноморець” (Відео)

P3190012-nАж 50 тисяч гривень терміново нададуть на перекриття даху та відновлення газону Тернопільського міського стадіону.

Читайте також. Тернополяни підтримують бойкот товарів російського виробництва (Відео)

Таке рішення прийняли одноголосно на засіданні виконкому 19 березня. Причина є – 26 березня у нашому місті має відбутися гра між ФК «Тернопіль» і «Чорноморцем» з Одеси.

– Дах закінчать робити до 26 березня, – каже начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Микола Круть. – За газон візьмуться пізніше. Усе залежить від погоди. Потрібно, щоб температура повітря сягнула +15.

Тобто йдеться про технологічні роботи, які завжди мусять проводити після зими.

Читайте також. Як діяти при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій – рекомендації

Міський голова Сергій Надал при цьому зауважив, що чиновники і працівники стадіону мають цей тиждень працювати і вдень, і вночі. Мовляв, треба належно підготуватися до без перебільшення історичного матчу.

– Там фанати з однієї та з іншої сторони ще хочуть спільний Марш миру провести, – нагадав мер.

Того ж дня, приміщення під трибунами стадіону здали в оренду шістьом підприємцям. У такий спосіб міська влада планує покращити фінансове становище стадіону.

Довідково. ФК «Тернопіль» поставив до відома, що матч 1/4 фіналу розіграшу кубка України 2013/14 рр. із «Чорноморцем» відбудеться 26 березня на Тернопільському міському стадіоні. Розпочнеться гра о 19 годині.  Одеський клуб пропонував провести гру в інший час для того, щоб канал “Футбол” зміг організувати пряму телевізійну трансляцію, але не знайшов розуміння в цьому питанні.