США завершили еру нескінченних воєн і почали епоху невтомної дипломатії – Байден на Генасамблеї ООН (Відео)

Фото – president.gov.ua

США продовжать допомагати іншим країнам відстоювати демократичні цінності в протистоянні авторитаризму.

Про це заявив у промові на 76-й сесії Генасамблеї ООН президент США Джо Байден, передає “Укрінформ“.

“Авторитаризм у світі може прагнути проголосити кінець епохи демократії, але авторитарні лідери помиляються”,- сказав Байден.

Він підкреслив, що демократія існує повсюди, де відбувається протистояння авторитаризму.

"Вона живе в антикорупційних активістах, правозахисниках, журналістах, а також у протестувальниках, які виступають за мир на передовій цього протистояння в Білорусі, М'янмі, Сирії, Кубі, Венесуелі - будь-де", - перелічив Байден.

У цьому контексті президент США також згадав "гордих громадян Молдови, які допомогли здобути переконливу перемогу демократичним силам" у своїй країні.

"І хоча жодна демократична країна не є досконалою, включно зі США – які продовжать боротися за найвищі ідеали… протистояти насильству й заколотам – демократія залишається найкращим інструментом, аби розкрити всі наші сили й людський потенціал", - підсумував Байден.

Як повідомлялось, у вівторок у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку розпочалися загальні дебати 76-ї сесії Генеральної Асамблеї за участі глав держав та урядів понад сотні країн. З високої трибуни світові лідери проголошують свої пріоритети й бачення майбутнього розвитку світу. Президент України також узяв участь у відкритті загальних дебатів.

Більше - у відео Факти ICTV