США запровадили санкції проти Дубінського, Онищенка і оточення Деркача (Відео)

США запровадили санкції проти 7 громадян та 4 засобів масової інформації України через втручання у президентські вибори Сполучених штатів.

Про це зповідомив сайт Мінфіну США.

“Міністерство фінансів США з контролю за іноземними активами вжило додаткових заходів проти семи фізичних осіб та чотирьох суб’єктів, які є частиною пов’язаної з Росією мережі іноземного впливу, яка має стосунок до Андрія Деркача.

Російські дезінформаційні кампанії, спрямовані на американських громадян, є загрозою для нашої демократії.

Як пише “,  санкції ввели проти 7 осіб – нардепа “Слуги народу” Олександра Дубінського, експомічника Деркача Дмитра Ковальчука, колишнього прокурора ГПУ Костянтина Кулика, екснардепа-утікача Олександра Онищенка, а також оточення Деркача – Антона Симоненка, Андрія Теліженка, Петра Журавля. Окрім людей, санкції ввели проти 4 сайтів “Ера-Медіа”, Only News, NabuLeaks та “Скептик”.

Відзначається, що Деркач й Дубинський лобіювали проти НАБУ, намагаючись змінити керівництво Бюро, дискредитувати відомство як організацію та заперечувати свої власні корупційні практики.

У Мінфіні США повідомляють, що Онищенко передав Деркачу записи розмов п’ятого президента Петра Порошенка й ексвіцепрезидента США Джо Байдена.

Уточнюється, що колишні українські держслужбовці Кулик, Онищенко, Теліженко та нинішній нардеп Дубинський публічно виступали разом з Деркачем або приєднувалися до нього для скоординованого поширення і просування брехні про Байдена.

Журавель, Ковальчук і Симоненко, повідомляється в заяві, грошима або іншим способом допомагали Деркачу.

У США назвали “Ера-Медіа” та NabuLeaks підставними ЗМІ в Україні, які розповсюджують брехню, а також належать Деркачу або контролюються ним. Уточнюється, що NabuLeaks створена нещодавно для дискредитації Національного антикорупційного бюро. А сйти Only News і “Скептик” належать Журавлю є підставними ЗМІ, зазначається на сайті.

Усе майно та інтереси у власності цих об’єктів, які перебувають під юрисдикцією США, заблоковані, а громадянам США заборонено співпрацювати з ними. Крім того, також заблоковані будь-які організації, що на 50 відсотків чи більше належать цим особам.

Більше – у відео Факти ICTV