США вимагає у влади України відновити переговори з опозицією

index США закликають Президента України Віктора Януковича негайно відновити переговори з опозицією, заявив журналістам на брифінгу у Вашингтоні прес-секретар президента США Джей Карні, повідомляє РІА Новини.

“Ми закликаємо Президента Януковича негайно приступити до деескалації ситуації і покінчити з ускладненнями на Майдані. Ми також закликаємо його відновити діалог з лідерами опозиції сьогодні, щоб розробити консенсусний шлях для України”, — заявив він.

“Ми шоковані повідомленнями про те, що відбувається насильство і про те, що збройний спецназ збирається на краю Майдану. Ми як і раніше засуджуємо насильство на вулицях і зайве застосування сили з будь-якого боку. Силою не можна розв’язати кризу”, — додав представник Білого дому.

Він відмовився прокоментувати розвиток подій у Києві на момент проведення брифінгу. Карні також не став відповідати на питання журналістів, чи вступали США в контакт з представниками української влади. Раніше віце-президент США Джо Байден неодноразово дзвонив Януковичу і просив провести переговори з опозицією і не розганяти протестувальників.

УНН