США поверне в Європу ядерні ракети – ЗМІ

загруженоВ Пентагоні не виключають того факту, що можуть повернутись до практики встановлення крилатих ракет на території Європи, в зв’язку з тим, що Російська Федерація порушила будь-які домовленості про скорочення ракет середньої та малої дальності.

До такого висновку по результатам служіння в Палаті представників США про порушення Росією договору про контроль над озброєнням, пише видання The Washington Free Beacon.

«Пентагон розглядає повторне розгортання ядерних крилатих ракет у Європі у відповідь на нові російські крилаті ракети, які Сполучені Штати вважають порушенням Договору РСМД від 1987 року», – зазначає газета, посилаючись на виступ першого помічника міністра оборони США Брайана МакКеона.

Чиновник зауважив, що «розгортання американських крилатих ракет - одне з ряду варіантів, які знаходяться на розгляді, якщо Росія не зможе повернутися в рамках РСМД».

Він також додав, Штати "не мають наземного базування крилатих ракет у Європі зараз, очевидно, тому, що вони були заборонені договором». Але це, напевно, буде одним з варіантів, який буде вивчатися".

Нагадаємо, що напередодні в ЗМІ з'явилася інформація, що Російська Федерація збирається розмітити на території анексованого Криму ядерні ракети.