США підтримують Україну перед обличчям залякувань Росії – Держдеп

Речник Держдепартаменту Нед Прайс. Фото – АР

У Державному департаменті США висловили занепокоєння через дані про стягнення Росією військ до українського кордону та запевнили, що підтримують Україну перед залякуваннями Кремля. 

Про таку позицію Сполучених штатів заявив речник Державного Департаменту США Нед Прайс, повідомляє Голос Америки“.

“Ми занепокоєні нещодавньою ескалацією російської агресії у cхідній Україні, в тому числі достовірною інформацією про рух російських військ на українських кордонах та в окупованому Криму”, – сказав Нед Прайс.

Він нагадав, що минулого місяця через ескалацію агресії на сході України загинуло 4 українських солдатів та поранено ще 2 осіб українського персоналу.

Читайте також: Стало відомо, як після дзвінка Байдена Зеленському США можуть підтримати Україну на тлі конфронтації РФ (Відео)

Російські дестабілізуючі дії підривають прагнення деескалації, які були закріплені в угоді за посередництвом ОБСЄ у липні минулого року, нагадав Прайс.

"Ми обговорюємо наше занепокоєння щодо цієї ескалації та порушення режиму припинення вогню та регіональне напруження з нашими союзниками по НАТО", - сказав речник закордонного відомства.

Також він наголосив, що США неодноразово заявляли, що підтримують Україну перед обличчям залякувань та агресії з боку Росії.