Спитають з кожного: в областях створюють спецкомісії щодо перевірки мінімальної зарплати

56a8c9ae2f1feМіжвідомчі робочі групи із забезпечення підвищення мінімальної зарплати вже працюють у кожній області

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає Еспресо.ТВ.

Головне їхнє завдання – реагувати на скарги співробітників підприємств на своє керівництво. До складу груп увійшли місцеві чиновники: заступники глав ОДА, представники місцевих департаментів освіти, охорони здоров’я, культури, соціальної сфери, територіальних підрозділів Пенсійного фонду, податкової, Державної служби праці.

Скарги щодо керівників підприємств, будуть приймати за телефоном “гарячої лінії”15-45.

Читайте також: Виплату будуть відслідковувати спецгрупи на місцях — урядовці України взялись за зарплати «в конверті» (Відео)

Також, за дорученням Розенка, Державна служба з питань праці до наступного засідання уряду завершить підготовку порядку проведення перевірок підприємств щодо виконання ними рішень уряду про підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн.

За словами Розенка, документ також повинен передбачати механізми запобігання корупційним діям з боку інспекторів Держпраці під час проведення перевірок.

“Перевірки не можуть стати інструментом тиску на добросовісних керівників підприємств, а документ, який має бути представлений вже на найближчому засіданні уряду, повинен містити запобіжники від проявів корупції з боку самих інспекторів”, – наголосив Розенко.