Спирт змішували з есенціями і продавали як коньяк. На Тернопіллі СБУ викрила незаконне виробництво алкоголю на 0,5 млн грн (Фото)

На Тернопільщині місцеві мешканці облаштували підпільні цехи з виробництва алкоголю на території власних домогосподарств. СБУ викрила масштабне виробництво контрафактного алкоголю: вилучено напоїв на більш ніж півмільйона гривень.

Як повідомила ІА «7Днів-Україна» СБУ, ділки не переймалися технологічним процесом — виготовляли «брендовий алкоголь», не виходячи з дому. А збували його через власний інтернет-магазин.

Технологічний процес максимально спростили: все зводилося до додавання у спиртосуміш смакових есенцій. Достатньо було все просто змішати. Готовий продукт розливали у пластикові пляшки й упаковували в картонні коробки.

Під час обшуків на підпільних виробництвах правоохоронці виявили: понад 2 800 л алкогольних напоїв, розлитих у тару та готових до реалізації; смакові есенції для горілчаних та коньячних виробів; понад 3000 одиниць порожньої пластикової тари; обладнання для змішування спиртосумішей та їх розливу.