Справу Штепи ніяк не можуть довести до логічного завершення

_frantsii_bank_650x410_1_650x410111111

У засіданні райсуду Харкова у справі екс-мера Слов’янська Нелі Штепи, обвинуваченої у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, оголошено перерву: з’явився лише один свідок обвинувачення. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на адвоката Штепи Олександра Тананакіна.

“Штепа доставлена до суду під охороною. З дозволу суду та з урахуванням європейської практики вона знаходиться не в скляному боксі, а поряд з адвокатами в залі: це не впливає на запобіжний захід. Штепа допитана, вона не визнає провини. З дев’яти свідків звинувачення з’явився тільки один, його теж не допитали, він не сказав нічого конкретного. Через неявку інших свідків суд оголосив перерву в слуханні справи до 20 липня”, – зазначив адвокат.

За його словами, для прискорення слухання призначено засідання на 21 і 24 липня.

Читайте також: Стала відома доля затриманого на Донбасі російського військового Агеєва

"Суд відмовив у клопотанні захисту про зміну для Штепи запобіжного заходу на інший, не пов'язаний з триманням під вартою... Держзвинувачення посилається на тримання в СІЗО як законний запобіжний захід для підозрюваних за статтею, яка інкримінується Штепі, а також на загрозу її втечі", - додав адвокат.

За його словами, суд також відмовив захисту у задоволенні клопотання про відвід Віктора Вікторова - голови колегії суддів у справі Штепи.

Разом з тим адвокат повідомив, що він на засіданні суду оголосив клопотання про допит екс-глави СБУ Валентина Наливайченка та екс-керівника Адміністрації президента Сергія Пашинського. Рішення з цього приводу суд ще не ухвалив.