Справу про заборону КПУ повернули для розгляду в суді першої інстанції – Мін’юст

КПУ запретить да нетАпеляційний суд скасував рішення про призупинення провадження у цій справі.

Справу про заборону КПУ повернули для подальшого розгляду в суді, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

“Київський апеляційний адміністративний суд скасував постанову Окружного адміністративного суду м. Києва про зупинення провадження по справі про заборону діяльності Комуністичної партії України і направив цю справу до суду першої інстанції для подальшого розгляду”, – сказано в повідомленні.

Відповідну постанову було прийнято сьогодні при розгляді апеляційної скарги Мін’юсту та Укрдержреєстру. Апеляція була подана на рішення суду першої інстанції від 5 листопада 2014, яким Окружний адмінсуд Києва припинив провадження у даній справі. Підставою для рішення стали численні позови КПУ до Кабміну та президента України.

Нагадаємо, в липні Міністерство юстиції та Укрдержреєстр звернулися в Окружний адмінсуд Києва з позовом про заборону на території України Компартії. Додамо, Комуністична партія України була зареєстрована Міністерством юстиції України 5 жовтня 1993 року, що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію №505. Відзначимо, що раніше в СБУ заявили, що осередки КПУ і Партії регіонів причетні до вчинення злочинів проти державності України.