У справі вбивства в Києві сина депутата Соболєва з’являється “донбаський слід” (Відео)

ф1Замах на бізнесмена і депутата Київської облради В’ячеслава Соболєва, внаслідок якого в центрі Києва 1 грудня загинув трирічний син бізнесмена, міг бути спричинений бізнес-конфліктами в ході багаторічної діяльності Соболєва.

Про таку основну з трьох версій слідства повідомили глава Нацполіції України та поліції Києва на брифінгу 2 грудня.

“Основою з них є фінансово-господарська діяльність батька вбитого хлопчика”, – заявив про версії слідства глава Нацполіції України Ігор Клименко.

За даними правоохоронців, вони не тільки затримали двох виконавців вбивства, а й вийшли на замовника. Хто замовив вбивство Соболєва, поліція в інтересах слідства поки не каже.

Сам же уродженець Єнакієвого В'ячеслав Соболєв публічно також не висуває версій, хто міг замовити його вбивство.

Читайте також: Вбивство сина депутата облради в центрі Києва: поліція заявила про затримання стрільця (Відео)

Як повідомляє ТСН, на Донбасі В'ячеслав Соболєв володів великою мережею торгових центрів і на окупованій "ДНР" частині Донбасу залишилось чимало об'єктів, які належали Соболєву.

"Замах може бути пов'язаний з переділом цих активів", - вважає журналіст Денис Казанцев.

Також з'ясувалось, що авто, в яке стріляли при спробі вбити Соболєва в Києві 1 грудня, бізнесмен орендує в підприємства, що фігурує в кримінальному провадженні за статтею ККУ "фінансування тероризму".

Виявили журналісти і ще один "донбаський слід" у справі замаху на Соболєва - за підозрою у вбивстві його трирічного сина в центрі Києва 1 грудня поліція затримала двох виконавців, обидва з яких є ветеранами АТО. У "ПС" підтвердили, що один із затриманих три роки воював на Донбасі як снайпер.

Читайте також: Свідок розповів про вбивство сина депутата Київської облради: «Дитина кричала, що їй боляче» (Відео)

Керівник поліції Києва Андрій Крищенко повідомив, що кримінальне провадження за статтею ККУ "умисне вбивство" правоохоронці відкрили за фактом загибелі сина В'ячеслава Соболєва. Двом затриманим підзру вже оголосили і запобіжний захід суд обиратиме  їм сьогодні. Загалом же за обвинуваченням в умисному вбивстві кілери можуть сісти за ґрати довічно.

Щодо замаху на депутата Київської облради В'ячеслава Соболєва, то, не виключають правоохоронці, може бути відкрите таке кримінальне провадження.

Більше подробиць - у сюжеті ТСН.