У справі смертельної пожежі в коледжі Одеси виявився несподіваний факт (Відео)

Коледж після смертельної пожежі . Фото - Управління СБУ в Одеській області
Коледж після смертельної пожежі . Фото – Управління СБУ в Одеській області

На відповідніть нормам протипожежної безпеки коледж Одеси, де 4 грудня спалахнула смертельна пожежа, фахівці ДСНСУ перевіряли не 5 років тому, як заявляли, а зовсім нещодавно і дали дозвіл на експлуатацію цієї будівлі.

Це в ході обшуків, проведених СБУ в одеському обласному управлінні ДСНСУ виявили слідчі, заявила ТСН речниця УСБУ в Одеській області.

В ході розслідування кримінального провадження за статтею ККУ “службове недбальство” з обшуком до рятувальників СБУ прийшла 13 грудня. В ході обшуку слідство виявило документи, що після недавньої перевірки протипожежного стану будівлі коледжу навчальному закладу був виданий дозвіл на екплуатацію приміщення.

Саме ці документи, кажуть в СБУ, і намагались знищити посадовці ГУ ДСНСУ в Одеській області.

“Намагались приховати та знищити документацію щодо проведеної перевірки протипожежного стану та надання дозволу на експлуатацію приміщень навчального закладу”, – заявила про дії посадовців ДСНСУ речниця УСБУ в Одеській області Ганна Шевчук.

Читайте також: Пожежа в Одесі: з’ясувались нові моторошні факти, що призвели до загибелі людей (Відео)

Тим часом слідство  встановило, що порушення протипожежної безпеки в будівлі коледжу були настільки значними, що дозволу на експлуатацію приміщення за протипожжежними нормами він ніяк не мав отримати: у бідівлі була повністю відсутня протидимова та протипожежна сигналізації, навіть вогнегасників у потрібних місцях не було.

Читайте також: Навіть стать визначити неможливо: з-під завалів в Одесі дістали останні тіла загиблих у пожежі (Відео)

Наразі ж рятувальники продовжують розбирати завали дощенту згорілої будівлі коледжу.

Читайте також: «Шансів врятуватись у них не було», — жертв пожежі в Одесі ідентифікують за експертизою ДНК (Відео)

Із 16- ти людей, які загинули в цій масштабній пожежі навчального закладу в центрі Одеси, 10 тіл, знайдених на згарищі під завалами, досі не впізнані – їх ідентифікують за генетичною експертизою, результати якої будуть готові до кінця цього року.

Більше подробиць – у відео ТСН