У справі Медведчука з’являються нюанси (Відео)

Віктор Медведчук під час суду з обрання запобіжного заходу. Фото – Getty Images

Перспективи судового процесу над підозрюваним у державній зраді лідером ОПЗЖ Віктором Медведчуком неоднозначні, а як політик в Україні Віктор Медведчук свої позиції уже втратив.

Про це 5 каналу сказав професор політології Києво-Могилянської академії Олексій Гарань.

“Як кума Путіна, людини з відверто проросійською позицією, я думаю, у нього немає особистих перспектив якоїсь політичної кар’єри в Україні”, – сказав Гарань.

Читайте також: Медведчуку і ще одному нардепу оголошено про підозру – Венедіктова

Щодо перспективи Медведчука отримати 15 років за ґратами за статтею ККУ "державна зрада", то екперти в цьому не впевнені. Оскільки обіцянка взятись за Медведчука з вуст найвищої влади України пролунала ще рік тому, у проросійського наредепа і досвідченого юриста Вітора Медведчука було багато часу, щоб максимально підготуватись.

Читайте також: Охорона не дала забрати “Мерседес” – Медведчук зреагував на обшуки в своєму домі (Відео)

Крім того, обраний Печерським райсудом Києва запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з електронним браслетом засвідчує: посадити Медведчука за ґрати навіть на етапі слідства в Україні поки не готові, кажуть екперти і юристи.

"Підозра у державній зраді - це злочин особливої тяжкості. За особливо тяжкі злочини обирається найважча міра запобіжного заходу", - наголошує юрист Олексій Носов.

Читайте також: У Кремлі зреагували на підозру Медведчуку і заговорили про політичний притулок

Оскільки підозрюваному в особливо тяжкому злочині Віктору Медведчуку суд обрав не найважчий запобіжний захід, перспективи подальшого судового процесу можуть містити ще багато нюансів і сюрпризів, передбачають юристи.

Читайте також: Віктору Медведчуку обирають запобіжний захід – пряма трансляція з зали суду (Відео)

Більше подробиць - у сюжеті "Підсумків тижня" 5 каналу